Четвер, 25 липня 2024
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Банер

Попельнюх Наталія Григорівна

Народилася 19 травня 1978 року в м. Полтава.

Закінчила Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Економіка підприємництва.

Трудову діяльність розпочала у 2000 році економістом бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності підприємства ТОВ науково-виробничого підприємства «Навтогазсервіс». У 2000 році прийнята за конкурсом на посаду провідного економіста відділу фінансів транспорту, зв’язку і сфери послуг. Працювала на посадах провідного економіста, головного економіста відділу фінансів соціального захисту та соціального забезпечення та розрахунків за енергоносії Головного фінансового управління Полтавської обласної державної адміністрації. У 2003 році була призначена заступником начальника відділу фінансів соціального захисту та розрахунків за енергоносії Головного фінансового управління облдержадміністрації. З 2005 року переведена на посаду заступника начальника відділу фінансів комунальних послуг та енергоносіїв управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Головного фінансового управління облдержадміністрації.

З 2013 року призначена на посаду начальника відділу фінансів комунальних послуг та енергоносіїв управління облдержадміністрації Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2021 року переведена на посаду начальника відділу фінансів інвестиційних програм управління фінансів виробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації.

26 жовтня 2021 року призначена на посаду заступника директора Департаменту – начальник управління фінансів виробничої сфери Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації

 
Реєстр наборів відкритих даних
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2024 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер