Четвер, 25 липня 2024
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Банер

Чумак Тетяна Миколаївна

Народилася 13 квітня 1972 року.

Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.І.Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», Полтавський технічний університет за спеціальністю «Облік та аудит», Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».

Трудову діяльність розпочала вчителем початкових класів Бутенківської середньої школи Кобеляцького району Полтавської області. Далі працювала на посадах спеціаліста ІІ категорії відділу фінансів організації бухгалтерського обліку управління сільського господарства і продовольства Полтавської області і у ВАТ «Полтаваголовпостач» на посаді бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і контрольно-ревізійної роботи. З вересня 1997 року обіймала посади економіста І категорії бухгалтерії , заступника головного бухгалтера Великобагачанського райфінвідділу; заступника начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності фінансового управління Великобагачанської райдержадміністрації. З листопада 2003 року призначена на посаду заступника начальника - начальника бюджетного відділу, а з вересня 2006 року очолює фінансове управління Великобагачанської райдержадміністрації. З 2008 року переведена на посаду начальника відділу економічного аналізу та планування доходів бюджету фінансового управління Великобагачанської райдержадміністрації і з липня 2009 року призначена на посаду начальника фінансового управління м. Полтаві ради.

З 10 березня 2011 року призначена на посаду начальника бюджетно-фінансового управління виконавчого комітету Полтавської міської ради.

27 липня 2021 року призначена на посаду заступника директора Департаменту – начальника бюджетного управління Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації.

 
Реєстр наборів відкритих даних
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2024 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер