Четвер, 25 липня 2024
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Банер

Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік

Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 23, 72, 78 Бюджетного кодексу України,

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 1259 «Про обласний бюджет на 2020 рік» згідно з додатками 1–7

2. Доповнити рішення пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 1259 «Про обласний бюджет на 2020 рік» новим пунктомтакого змісту:

 - «15. Установити, що у 2020 році місцеві гарантії у сумі 16 000 000 гривень можуть надаватись:

 - для забезпечення виконання боргових зобов’язань позичальника Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» за кредитним договором з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO).

 Місцеві гарантії надаються в обсягах, на умовах та відповідно до повноважень, визначених окремим рішенням Полтавської обласної ради про надання таких гарантій.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на Департамент фінансів Полтавської обласної державної адміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Додатки: 1–7 цього рішення є невід’ємною його частиною.

 

 ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ             О.Ю. БІЛЕНЬКИЙ

 
Реєстр наборів відкритих даних
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2024 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер