Понеділок, 22 жовтня 2018
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Працівники Головного фінансового управління отримали сертифікати за результатами тестування з організації бюджетного процесу за новим Бюджетним кодексом України
Четвер, 30 червня 2011, 10:44

З 12 по 14 квітня  2011 року пройшло тестування працівників Головного фінансового управління Полтавської ОДА, слухачів Віртуального університету, із вивчення курсу дистанційного навчання з організації бюджетного процесу за новим Бюджетним кодексом України.

Після завершення тестування випускники Віртуального університету отримали сертифікати підписані Міністром фінансів України Федором Ярошенком.

Також від Міністерства фінансів у Головне фінансове управління  було направлено вітальний лист, в якому Міністр фінансів Федір Ярошенко відзначив високий рівень знань, належну підготовку фахівців та привітав з успішним опанування курсу дистанційного навчання. У той же час, Федір Ярошенко підкреслив, що саме дистанційне навчання у Віртуальному університеті на основі сучасних інформаційних Інтернет-технологій забезпечить зростання професійної компетентності та дозволить оперативніше реагувати на вимоги сьогодення, допоможе кожному працівнику у підвищенні його кваліфікації безпосередньо на робочому місці.

 
Очищення влади
Реєстр наборів відкритих даних
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2017 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер