Вівторок, 25 червня 2024
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Банер
Про внесення зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік
Четвер, 12 березня 2020, 17:16

12 березня 2020 року відбулася тридцять друга позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. Відповідно до Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення належного рівня фінансування закладів соціально-культурної сфери, виконання інвестиційних проєктів, будівництва об’єктів обласної комунальної власності, утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури внесено зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік.

Загальний обсяг обласного бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів на початок року, трансфертів з місцевих бюджетів області та бюджетів інших областей, перерозподілу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету та зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету збільшується на 614,8 млн грн.

За рахунок вищезазначених джерел збільшуються обсяги бюджетних призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету на виконання окремих програм і заходів, формування бюджету розвитку та фінансування закладів обласної комунальної власності.

 
Реєстр наборів відкритих даних
Очищення влади
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2024 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер