Понеділок, 06 липня 2020
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
Щодо проекту області на 2017 рік
Понеділок, 03 жовтня 2016, 13:02

Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України 19 вересня поточного року Міністерством фінансів України області надіслані обсяги міжбюджетних трансфертів, які визначені у проекті Державного бюджету України на 2017 рік, методики  їх розрахунку та інші показники щодо складання місцевих бюджетів. 

Основним  із завдань бюджетної політики на місцевому рівні є створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для підвищення податкоспроможності місцевих бюджетів у рамках реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Проектом  державного бюджету 2017 року прогнозується здійснити:

розмежування сфери відповідальності щодо утримання загальноосвітніх навчальних закладів (за рахунок коштів державного бюджету - утримання педагогічного персоналу, за рахунок місцевих бюджетів – обслуговуючого персоналу та інші видатки з  утримання закладів);

передачу на фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я;

відтермінування до 1 січня 2018 року передачі видаткових повноважень до місцевих бюджетів з фінансування підготовки фахівців у державних вищих навчальних закладах І – ІІ рівнів акредитації,  з метою завершення реформування мережі таких закладів, започаткованих Законом України «Про вищу освіту»;

здійснення фінансування видатків на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення у професійно-технічних та інших навчальних закладах з обласних бюджетів, бюджетів міст – обласних центрів.

Трансфертна політика наступного року залишається незмінною і зберігає надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам області 2016 року.

Серед основних новацій бюджету  2017 –  перехід місцевих бюджетів на програмно-цільовий метод бюджетування. Він передбачає, що формування бюджетів буде зорієнтовано не на існуючі ресурси бюджету, а на їх ефективне використання.

 
Очищення влади
Реєстр наборів відкритих даних
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2020 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер