Субота, 30 травня 2020
Контакти
Консультації з громадськістю
Зворотній звязок
29 вересня 2016 року відбулася десята сесія обласної ради сьомого скликання
Понеділок, 03 жовтня 2016, 10:21

29 вересня 2016 року  відбулася десята сесія обласної ради сьомого скликання, на якій внесено зміни до показників обласного бюджету за рахунок трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів.

Кошти спрямовуються на утримання закладів і установ обласного значення, на виконання окремих програм та проведення заходів, формування бюджету розвитку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 року № 518 „Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395” обласному бюджету Полтавської області збільшується обсяг субвенції з державного  місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі  0,6 млн.грн.

На співфінансування придбання управлінням житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації  спеціалізованої комунальної техніки, контейнерів для твердих побутових відходів передбачається інша субвенція зі спеціального фонду місцевих бюджетів обласному бюджету  в обсязі 13,4 млн.грн.

В зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати з 1 грудня 2016 року (посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки визначається з урахуванням грошового розриву між розміром мінімальної заробітної плати та розміром посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС у розмірі 265 гривень) та цін на енергоносії за поданням головних розпорядників коштів внесено зміни в розрізі бюджетної класифікації в межах загального обсягу видатків на відповідну галузь.
 
Очищення влади
Реєстр наборів відкритих даних
Доступ до публічної інформації
Державний бюджет України на 2020 рік
Послуги, що надаються Департаментом фінансів
Запобігання проявам корупції
Державні закупівлі
Система обліку публічної інформації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер